Yayıncılık

Yayıncılık İşlemleri

  • Kura Eğitim ve Yayıncılık, okul öncesi, ilkokul, ortaokul, lise düzeyinde öğrencilere, öğrenci velilerine ve öğretmenlere yönelik nitelikli kitaplar, yardımcı kaynaklar ve süreli yayınlar yapmaktadır. Bu yayınlar hedef kitlesi veya yazar özelliklerine göre farklı yayın dizilerinden oluşmaktadır.
  • Kura Eğitim ve Yayıncılık ulusal ve uluslararası akademik dergi yayıncılığına editörlük, indeksleme, dergi sistemleri kurma ve yayın sürecinin işletilmesi konularında destek vermektedir.

Ulusal veya uluslararası bir yayın organize mi ediyorsunuz? Deneyimlerimizi sizinle paylaşarak hızlı yol almanızı sağlayabiliriz.

Editörlük

Kura Eğitim ve Yayıncılık, lisans ve lisansüstü öğrencilerine, kitap yayın süreçleri ile ilgili desteğe ihtiyaç duyan yazarlara, akademik dergicilik yürütmek isteyen araştırmacılara Türkçe ve İngilizce editörlük desteği sunmaktadır.

Kitap Tasarlama

Kitap tasarımı süreci oldukça karmaşıktır. Çünkü süreç çok farklı paydaşlar aracılığıyla yönetilir. Yazar, editör, grafiker, psikolojik danışman ve rehberlik uzmanı, ölçme ve değerlendirme uzmanı, yayıncı bu paydaşlardandır. Bu paydaşların koordineli bir şekilde çalışması nitelikli ürünlerin ortaya çıkmasının ana unsurudur.

  • Çocuklara yönelik bir kitap mı tasarlamak istiyorsunuz?
  • Yoksa bir ders kitabı mı yazmak istiyorsunuz?
  • Bir duyguyu, düşünceyi, olayı kitap hâline mi getirmek istiyorsunuz?

Doğru yerdesiniz…

ödeme yöntemleri


Bahçelievler Mah. Berceste Sk.
Flora sitesi A2 6/1-1 Kütahya